Obchodní a záruční podmínky

Objednání sedla a záruční podmínky

Pokud se rozhodnete pro objednání sedla, vytvoříme pro Vás objednávkový arch, který zároveň slouží jako kupní smlouva. Po podpisu smlouvy obdržíte e-mailem zálohovou fakturu, která slouží jako nevratná záloha v případě zrušení objednávky z Vaší strany. Sedlo je zadáno do výroby až po uhrazení zálohové faktury.

Výroba nového sedla trvá obvykle v rozmezí 3 - 4 měsíce.

Po obdržení sedla začíná 10 denní lhůta pro možnou výměnu. Pokud vybraný model Vašemu koni nesedí a není možné sedlo napasovat tak, aby korektně sedělo, nabízíme možnost výměny zakoupeného modelu za jiný. Tato 10 denní lhůta se nevztahuje na Vámi nevhodně zvolené kolenní opěrky, velikost posedlí, barevné provedení či design sedla. 

Přestože objednáváme sedlo na míru koni, není možné zaručit, že v den doručení sedla nebude nutné provést drobné úpravy. Vzhledem k délce dodací lhůty je možné, že Váš kůň přesvalil. Proto je vždy nutné, abychom Vám nové sedlo dovezli osobně a vše zkontrolovali. 

Na kostru je poskytnuta záruka 5 let. 

Záruka na zpracování a materiály (nevztahuje se na škody vzniklé zanedbáním péče nebo nevhodným zacházením po koupi) - 2 roky. 

Při uplatnění záruky je vyžadován důkaz o vlastnictví sedla. Bez něj je záruka neplatná (faktura či kupní smlouva).